Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2018, 01:23   #48
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Przyznam się, że przy tak drastycznej różnicy między kliknięciami w kolorowe słupki a nawet głosami w sondzie a rzeczywistym zgłaszaniem się do rekrut nie wiem czy jest sens robić te sondy.
Ja przyznam się lubię sondy czytać i obserwować. tu też obserwowałem. Nie ma musu zakładać sondy, ale jak widać są z tego jakieś wnioski chociażby negatywne. Sondy są dyskusją wokół tego w co chcielibyśmy zagrać, ale nie mamy czasu, kompetencji. Kliknąć opcję jest łatwo, zrobić postać wymaga więcej wysiłku. Ja cenię sondy bo ujawniają preferencje graczy i rodzą dyskusje czego w działach poza sesyjnych często brakuje. Sonda to impuls to wymiany zdań o konkretnych systemach albo konwencjach

Sonda nie jest rekrutacją. Na forum są też "czytelnicy sesji". Mimo, że nie gramy w coś lub z jakiś powodów to nie znaczy, że nie czytamy. Jak widzę setną sesję WH to pewne że nie będę jej czytał. Ale jak widzę co czego jeszcze nie było to chcę to sprawdzić, poczytać, zobaczyć jak to wyszło w formie pbf.
 
Adr jest offline