Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2007, 11:01   #76
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
".... przydałby się jej psychiatra..." - Dobra, załóżmy że to co mi tu mówisz to prawda. W takim razie jak dowiedzieć się gdzie mam dotrzeć? Cienko to znaczy co się stanie? Mówiąc, że czasem można pozostać na dłużej dajesz do zrozumienia, że specjalne "usypianie" na siłę może nic nie dać? Poza tym pozostaje jeszcze jedna kwestia. Oberwałem jednego dnia, a na drugi dzień nie było po tym śladu.... znaczy wszelkie obrażenia znikają? - "Że ja też w ogóle ją pytam o takie brednie." - No i kwestia pieniędzy... wnioskuje, że mogę je wydawać bo nie są moje? - uśmieszek cwaniaczka, tak można by teraz nazwać to co powstało z ust Mathaba.
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"
sante jest offline