Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2018, 19:51   #180
Ascard
 
Ascard's Avatar
 
Reputacja: 1 Ascard ma wspaniałą reputacjęAscard ma wspaniałą reputacjęAscard ma wspaniałą reputacjęAscard ma wspaniałą reputacjęAscard ma wspaniałą reputacjęAscard ma wspaniałą reputacjęAscard ma wspaniałą reputacjęAscard ma wspaniałą reputacjęAscard ma wspaniałą reputacjęAscard ma wspaniałą reputacjęAscard ma wspaniałą reputację
Mały odkop ale pomoc doświadczonych graczy potrzebna w rozwianiu wątpliwości tudzież wskazania kierunku dalszych poszukiwań mądrości. Zebrało mi się parę pytań odnośnie Młotka 2 edycji, otóż:

1. Oburęczność - jak działa i na ile przydatna w praktyce. Opis z księgi zasad w pełni rozumiem, bardziej zastanawia mnie wykorzystanie tej zdolności przy parowaniu. Np. Wojownik, miecz + sztylet, atakuje mieczem, do parowania używa zwykłego sztyletu (bez żadnych cech typu wyważony itp.). Ma wtedy -20 do WW przy parowaniu? I czy posiadanie wyżej wspomnianej zdolności niweluję tą karę.

2. Rodzaje umiejętności Wiedza. Chodzi mi o jakiejś dodatkowe nie wymienione w podstawowym podręczniku do gry i ew. w jakich oficjalnych publikacjach ich szukać.

3. Sekretny język, ten sam problem co powyżej.

Tak, tworzę postać Szpiega na potrzeby jednej z rekrutacji. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Ostatnio edytowane przez Ascard : 05-06-2018 o 20:12.
Ascard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem