Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2018, 00:23   #111
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Laurenor wszedł do chaty rozglądając się wokół. Przybytek był dość surowo urządzony, ale co najważniejsze mieli gdzie się schronić przed deszczem i ogrzać.

Mag usiadł na jednym z łóżek, które sobie upatrzył wcześniej.
Usiadł i po zdjęciu mokrego odzienia został w spodniach i koszuli. Rozłożył wszystko do suszenia a sam przysiadł się do rozpalanego ogniska.
Wtem wpadł Olegario ze swoimi komentarzami. Elf z lekko drgnął i spojrzał na niego kręcąc głową i dodał do wypowiedzi Ariego.
- A ja wejrzę w Twoją duszę bardzo głęboko.- i wpatrzył się przez chwilę w niego po czym uśmiechnął się i pokazał miejsce obok siebie. Sięgnął do tobołków by dać Ryżemy jedną z racji.

Krzyk z góry zaniepokoił maga. Alane coś znalazła lub coś ją znalazło.
Laurenor wstał sięgnął do miecza i ruszył na górę zobaczyć co się dzieje.
Zwłoki jak zwłoki. Okaleczone. Mag takich widział dziesiątki czy to na polach bitew ostatnimi czasy czy w szemranych zaułkach Marienburga czy innych miast Imperium. Lecz te było dość wyjątkowe. Serce i pentagram.
- Nie zamazujcie pentagramu. Dajcie się mi przyjrzeć.- Rzucił do kompanii i ukląkł zasłaniając usta i nos.

- Czy to aby nie dziwne, że tak blisko klasztoru takie sprawki się dzieją? Pentagram i serce na jakąś ofiarę?- Spytał Ottona gdy zszedł na dół i rozmawiali o planach.

- Mnie na północną obudźcie. Wolałbym w tym czasie być na nogach skoro może nas odwiedzić ktoś znający takie rysunki.- Oznajmił i położył się do łóżka. Elf wiedział, że mało jest miejsc i popatrzył na kobiety w ich towarzystwie.
- Jeśli któraś z pań chce to zapraszam. Miejsca starczy.- Oznajmił ze stoickim spokojem.
 
Hakon jest offline