Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2018, 22:33   #110
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Oswald przywitał się z najemnikiem. - Mnie wołają Oswald. Co mi się stało? W zamieszaniu dałem się zrobić jakbym dopiero uczył się w siodle siedzieć. Wstyd nawet gadać. - Bosch machnął ręką. - A i panicz ze mnie żaden. Wszystko co mam to kobyła, stare siodło do naprawy i to co na grzbiecie. - Pokręcił zrezygnowany głową.

- Nie żebym umniejszał towarzyszowi, ale chciałem żeby rzucił na to okiem tutejszy zielarz. Solidny chłop i swoje wie. Ja też niby coś tam zabandażuje, ale Randulf zupełnie przestał reagować, toż i tu się pofatygowałem. - Oswald nieco odchylił się na bok i zerknął na chatkę za plecami Ola. - Zresztą, chodźmy to sam mu wyjaśnię. - Zaproponował, powoli omijając mężczyznę z lewej strony i zaczynając iść w stronę budynku. Cały czas jednak był skupiony na podejrzanym najemniku i jego reakcjach.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline