Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2018, 01:11   #44
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Cechę broni, to jedna z ostanich tabelek po zasięgu. Zwykle pisze tam "zwykła", powolna, oguszająca, ale te fajne mają mechaniczna (z tego co pamiętam kusze) i palna przy pistoletach itp. O tę cechę mi chodziło

Shrek, morze to ponura kochanka która nie wybacza, ale też nie dyskryminuje i nie wybiera
Jeśli wyrobisz się z kartą do 15 to nie widzę przeszkód. Obecnie dostałem już bosmana, zbrojmistrza i kapelana, przydał by się jeszcze ktoś do otwierania zamków (kwatermistrz?) ale ja do niczego nie zmuszam.

PS. Dostałem kilka awatarów więc prośba do tych co karty dopiero stworzą, Gladin w twojej chyba też nie było obrazka brodacza. Awatarki kolorowy high quality digital art z linkiem do obrazu.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline