Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2018, 12:16   #214
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Rohan nie odzywał się więcej.
Próba zagajenia rozmowy o Nivi była równie udana co próba odnalezienia Papy. Pozostało im wrócić i sprawdzić resztę gruzowiska. Rohan poświęcił dwie minuty na wymianę baterii w robocie. Z jednej strony była to strata czasu, z drugiej mogło się to okazać nieocenioną pomocą. MiTzu nie miał oczu w ludzkim sensie. Jego zmysły były układem sonarów powiązanych z mapami statku i dodatkowymi czujnikami. Widział świat zupełnie inaczej niż obydwaj mężczyźni. Mógł też wykryć klucz w ciele Papy, gdyby byli blisko. Niby nic, ale z drugiej strony Rohan mógł przelecieć obok sterty gruzu, bo uznałby ją za stratę czasu. MiTzu zaś wykryłby w owej stercie uwięzionego żołnierza. Taka pomoc była warta poświęcenia dwóch minut na wymianę baterii.

Rozładowane ogniwo inżynier przywiesił sobie do pasa. Ruszyli w ciemność, ale mieli też z powrotem jedną dodatkową latarkę. Więcej światła, jednak nadziei na znalezienie żywego załoganta coraz mniej.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline