Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2018, 17:53   #31
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
- Ja-son osłaniaj mnie. Idę po moduł- rzucił w radio

Karl wskoczył za kierownice Merlina i ruszył z kopyta. Furgonetka wyrwała się przez przerdzewiały bok starego wraku pędząc w stronę porzuconego modułu WI i stojących androidów. Auto pomknęło po lekkim łuku, tak aby znaleźć się prawą stroną auta od statku zasłaniając sobą moduł WI i możliwy ostrzał od strony statku. Sam wyskoczył z auta otworzył drzwi Vana i zaczął ładować samotny moduł. Wreszcie to o to im najbardziej chodziło, po to przecież się tu znaleźli. Następnie zamierzał doskoczyć do nieprzytomnego przywódcy. Liczył na to iż ten powinien przy sobie posiadać panel kontrolny do modułu i botów. Gdyby go zabrał ułatwiłoby to prace z modułem, a może nawet mógłby uruchomić stojące androidy i właczyć je pod swoje rozkazy. Na pewno ułatwiłyby ucieczkę, a może byłyby również cennym nabytkiem na przyszłość.

W tym czasie mały latający dron unosił się śledząc ruchy żołnierzy syndykatu gotowy rozpocząć ostrzał w razie zagrożenia.
 
Raging jest offline