Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2018, 11:53   #22
Muagor
 
Muagor's Avatar
 
Reputacja: 1 Muagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputację
- Anihilacja nigdy nie jest rozwiązaniem. Nic nie zyskujemy z niszczenia, tylko tracimy. Zawsze łatwo jest sięgnąć po przemoc i zniszczyć to co nam nie odpowiada, ale dużo więcej się zyskuje jeżeli się to coś weźmie i stworzy z tego coś lepszego.

Kiedy dotarli do sekcji medycznej Trill mógł podziwiać jak całość została urządzona. Sprzęt był najwyższej klasy, a miejsce zarezerwowane pozwalałoby przyjąć dużo ludzi. To niestety nie była dobra wiadomość. Jeżeli zaplanowano tak wielki obszar, to oznaczało to, że brano pod uwagę, że trzeba będzie go użyć. Czyli Federacja mimo chwilowego spokoju przygotowywała się na eskalację konfliktu. Być może była to jakaś nauczka wyciągnięta z konfliktu z Klingonami. Nomar wolałby jednak aby ta przestrzeń szpitalna była mniejsza, aby wiara w pokój była większa. Jeżeli bowiem nie wierzono w niego, to mogło to zadziałać jako samospełniająca się przepowiednia.
- Pani Komandor miło mi poznać - Odpowiedział kobiecie, która wyszła im na spotkanie i była jego tutejszym odpowiednikiem - Jestem pod wrażeniem Pani warsztatu. - Powiedział zataczając ręką łuk i wskazując na wszystkie sprzęty w okolicy. Nie był nawet pewny czy kobieta go dosłyszała, bo sama należała do tych, które dużo mówią i jak się okazało szybko znikają.
- Zaiste rakieta- Potwierdził słowa swojej towarzyszki i spojrzał na przydzielonego podoficera. - Bosmanie. - Kiwnął mu głową na przywitanie - Mam nadzieję, że nasza wycieczka będzie miała mniejsze tempo od tego preferowanego przez komandor Nox. - Uśmiechnął się miło do podoficera i gestem ręki zaprosił do dalszej drogi - Od czego zaczynamy?
Późniejsza rozmowa z głównym oficerem medycznym stacji mogła okazać się interesująca, ale póki co można było delektować się zwiedzaniem.
 
Muagor jest offline