Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2018, 22:14   #197
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Ponieważ teraz działacie niezależnie od siebie, ale jednak w sumie w jednym miejscu i macie możliwości oddziaływania na swoje poczynania, musimy ustalić jakąś chronologię.

Kara spokojnie zdąży przekazać Jeronowi informacje, ale bez wchodzenia w szczegóły, zanim jeszcze piloci rzucą się na BX-a. Od Was zależy jak poprowadzicie dialog, ja w pewnym momencie mogę go przerwać, albo w dogodnej dla siebie chwili sami możecie usłyszeć dźwięk uderzenia metalowego ciała droida o ścianę.

Jeśli Danpa wybrał się do kabiny pilotów, to w czasie jak tam wszedł Marlon dostrzegł już nadlatujące myśliwce i rozpoznał czym są.

Będę zaznaczał w Waszych działaniach punkty graniczne, gdy do nich dojdziecie wstrzymajcie się z odpisywaniem. Moje odpowiedzi pojawią się dopiero, gdy wszystkie grupy dotrą do tego samego punktu czasowego. Dlatego też Roninie jeszcze Ci nie odpiszę, będziesz musiał trochę poczekać na kolegów. W tej kolejce, panowie, musimy się trochę sprężyć i regularnie zaglądać na doca.

A propo zaglądania, od razu Was poinformuję, że nie będzie mnie od piątkowego do niedzielnego popołudnia.
 
Col Frost jest offline