Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2018, 18:17   #166
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Kobieta odezwała się patrząc na Alice
-Mówisz jakbyś nigdy nie zrobiła czegoś czego wcale nie chciałaś, it's a dog eats dog world...


-Ale to co chciałaś zrobić było złe, mówiłam wam ale nie chcieliście słuchać -odpowiedziała jej młodsza
-Ale tu są pochowani nasi rodzice i brat!
-Oni i tak nie żyją, a ojciec był złodziejem i moczymordą. Mogliśmy zostawić farmę

-A jak byś sobie poradziła tam w świecie? Ja tam byłam widziałam co tam się dzieje -Nie chcę być bezpieczna za taką cenę. Zresztą tak naprawdę chciałaś wyprowadzić farmę tylko po to żeby udowodnić wszystkim w okolicy że jesteśmy coś warci.

Dwie siostry patrzyły na siebie przez dłuższą chwilę w milczeniu
w końcu starsza odezwała sie
-Ok jeśli da się złożyć rękę to i tak gdzieś musze poczekać aż się zagoi, myślę że mogłabym poduczyć w tym czasie dzieciaki jak się posługiwać bronią, parę sztuk z tego co mamy na pewno się dla nich nada. Nie wiem tylko czy będą chciały. Mam nadzieję że Cherry mogłaby z nimi zostać, jest z niej niezły strzelec. Ja wrócę do starej roboty. Jeśli macie samochód to proponuje żebyście zabrali kurczaki dla dzieciaków. Jeśli muszę zostawić ten dom to zamierzam go puścić z dymem, będzie z tego ładny stos pogrzebowy dla mojego męża i naszego brata
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!

Ostatnio edytowane przez Leminkainen : 14-06-2018 o 18:21.
Leminkainen jest offline