Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2007, 11:23   #12
Hawkmoon
 
Hawkmoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputację
Na stół upadła sakiewka z 50 koronami. Nie ma czasu do stracenia. Trzeba brać swoją działkę i brać się do roboty. Sięgnął po sakiewkę i wygrzebał z niej 15 koron. Uznał, że dla przedstawienia się należy wstać, więc powstał i w tym momencie zauważyliście, że na plecach ma zawieszoną okrągłą tarczę, której wcześniej nie było widać. Na tle pionowych pasów widniały kręgi. Od malutkiego w samym środku do obramowania tarczy. Wolfgang zwrócił się do wszystkich. - Jestem Wolfgang. Mówcie mi Wolf. Z wyszkolenia jestem strażnikiem dróg, ale już od dawna nie pełnię tej funkcji. - Wolf usiadł i popatrzył na najemnika, który jako jedyny się jeszcze nie przedstawił. Stukanie i tak już nie licznych kropel deszczu powoli ustawało i zmieniało się w miarowe kap, kap... Pewnie ostatnie krople z chmur, albo już te z drzew.
 

Ostatnio edytowane przez Hawkmoon : 06-07-2007 o 15:54.
Hawkmoon jest offline