Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2018, 21:36   #180
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację

- Oto są niepokojące wieści - podsumował Publius, gdy śmiałkowie skończyli zdawać mu raport. Przez chwilę panowała cisza. Kanclerz myślał nad czymś intensywnie. - Dobrze... W takim razie mam do Was prośbę. Oczywiście, jeśli ją spełnicie zostaniecie sowicie wynagrodzeni. Przynieśliście mi spekulacje na temat udziału Nadanidusa w spisku przeciw Asurytom, ale nie mamy na to żadnych dowodów. A bez dowodów nie mogę podjąć działań przeciw niemu... Lord Nadanidus to osoba niezwykle zamożna i wpływowa, więc jeśli każę go aresztować, a potem okaże się, że się pomyliłem, skutki będą opłakane dla wszystkich zaangażowanych. Dlatego też chcę, żebyście znaleźli dowód na udział Nadanidusa w spisku. Dowód, na podstawie którego będę mógł wysłać do niego oddział Czarnych Smoków. Oczywiście będziecie znów działać nieoficjalnie, to chyba jasne... Jeśli się Wam nie uda, postaram się abyście bezpiecznie zniknęli ze stolicy, jednak nigdy nie będziecie mogli tu wrócić. A jeśli się uda, cóż, tak rodzą się bohaterowie!
 
xeper jest offline