Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2018, 19:56   #124
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Zoren prychnął z irytacją.
- Zabić, uwięzić?! Kim my, według panienki, jesteśmy? Czy zwykła nieufność z mojej strony, nawet jeśli pochopna, jest aż tak wielkim afrontem, by od razu zrównywać mnie w krwiożerczości i złych zamiarach razem z twym pracodawcą? To efekt oschłego przyjęcia z mojej strony, czy może mój wygląd pasuje do takiego charakteru? Jeśli chodzi o twą chorą wychowankę, mam trochę przygotowanych leków, może coś z tego jej pomoże. - miał świadomość, że może lekko się zapędził, ale dla niego było to trochę za wiele. Czy rzeczywiście ta kobieta uznała, że może ot tak wparować na tajne spotkanie, przyznając, że pracuje dla łowców niewolników, i wszyscy mają jej z miejsca uwierzyć na słowo?
 
Sindarin jest offline