Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2018, 20:42   #127
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
- Zależy mi na dobrze ludzi, a nie na prawie. Dobre, uczciwe prawo jest środkiem do celu, czymś co po nas zostanie, a nie celem samym w sobie. - Tanis doprecyzował.
Miał w pamięci cel naznaczony mu przez arcykapłana Tytusa kiedy opuszczał mury świątyni Tyra: nieść sprawiedliwość, jakkolwiek się da. Przykazania, zasady, zapisy prawa - to wszystko krępowało kapłanów Tyra w ich misji. Tanis miał działać ponad tym - a przynajmniej tak Rada rozumiała specyficzny boski dar jaki półelf otrzymał.

- Tutaj prawo składu musi być nałożone na wszystkich, bez wyjątku - podkreślił półelf, ale nie dopowiedział w tym temacie nic więcej. Za to trzeba było powiedzieć głośno co innego.

- Będziemy planować atak na przed ogłoszeniem prawa - który będzie bez porównania łatwiejszy - czy na sytuację, gdy nie będą chcieli się podporządkować? - spojrzał po wszystkich, bo nie była to decyzja którą można było ogłosić jednoosobowo - Dla dobra ofiar, ja jestem za pierwszym. -
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline