Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2018, 21:49   #89
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Amanda uścisnęła dłoń detektywa uśmiechając się do niego.
- Switch. Tutaj mało kto tak do mnie mówi, ale jeśli mamy współpracować to będzie wygodniej. - Zerknęła na szefa. Czy liczył na to iż sama uświadomi swojego partnera kim była? - Kawa brzmi dobrze.

Gdy opuścili pokój Szefa i minęli biurka, za którymi siedziało wierne stado Big G. Wydobyła z kieszeni telefon komórkowy.
- Tak szczerze... Nie wiem jak ty, ale chętnie napiłabym się czegoś mocniejszego niż kawa, szczególnie jak masz mi opowiadać o jakichś zwłokach. - Przeleciała po kontaktach. Chwilę przeskakując między kilkoma osobami. - Spróbuję się rozejrzeć za tą furą, ok? - Nie czekając na odpowiedź detektywa wybrała numer.

Coil był starym kumplem, jeszcze sprzed paki. Jej stary szef kupował czasem od niego bryki, a Switch pomagała przy upłynnianiu gotówki. Oboje zostali wystawieni do wiatru. Ją wywiało do kicia, a Coil stracił sporo forsy. Na tyle dużo, że gdy tylko opuściła swoje zakratowane lokum, odezwał się do niej z prośbą o pomoc.

- Czego? - Zachrypnięty od szlugów głos starego dealera wywołał na jej twarzy uśmiech.
- Szukam auta. Białe porsche. - Odpowiedziała słodkim głosem. - Ktoś wozi się nim ostatnio po mieście.
- A stać cię na coś takiego? - Mruknął niezadowolony, ale już usłyszała w tle odgłos klawiatury.
- Kto wie… Jestem ciekawa kto wozi się takim cacuszkiem. Bardzo ciekawa. - Niemal zagruchała na koniec, dając znać jak bardzo zależy jej na czasie. Coil mruknął coś do słuchawki.
 
Aiko jest offline