Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2018, 23:18   #262
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Zgodnie z tym, co napisałem wczoraj - kolejność:
  1. Pytanie Eliasza o sekretne zasoby dilithium; zawołanie Manuel i Malfloya.
  2. Wysłanie Malfloya do radiostacji; wysłanie Manuel po pięciu ludzi z karabinami plazmowymi; wyłowienie pięciu ludzi z karabinami plazmowymi.
  3. Wyrównanie szyku; polecenie odwrotu.
  4. Poinstruowanie dziesiątki, cofnięcie Eliasza oraz jego ochrony i polecenie strzału na sygnał.
  5. Wstrzymanie linii obrony; pytanie o łopaty; asekuracja środka.
  6. Śpiew.
  7. Spychanie bez ataku (jeśli zobaczy atakujących Xanouańczyków w trakcie tej fazy, to poleci nie atakować przez jakiś czas).
  8. Instrukcja dla Manuel.
  9. Przygotowanie płacht, jeśli nie ma łopat i obserwacja.
  10. Atak, gdy piraci znowu utracą kontrolę (znak do rzutu, wybranie odpowiedniego momentu, znak do strzału).

Większość akcji to działania słowne mogące następować jedno po drugim w krótkim odcinku czasu bez konieczności czekania na ich wykonanie
Oczywiście poza oczekiwaniem na przybycie przywołanej dwójki oraz skorelowanych: śpiew i spychanie bez ataku.
Naturalnie, jeśli wszystko się uda
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline