Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2018, 10:07   #264
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Proszę o doprecyzowanie jednej kwestii. Ponieważ coś mi się nie zgadza...

Myślałem, że nasze oddziały są stłoczone wokół kryształu, a pierścień napastników już nas otacza z każdej strony.

Tymczasem czytam opis Alarona i z niego wynika, że jesteśmy z jednej strony kryształu, a wrogowie z drugiej, co daje nam możliwości nie tylko wielu manewrów (które tak skrzętnie opisuje Alaron), ale i jakiegoś zawiadywania skrzydłami naszych oddziałów.

Troszkę jestem skołowany, bo mój plan zakładał zebranie grupy odważnych i zrobienie wyrwy w owym pierścieniu... no ale skoro pierścienia nie ma...
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline