Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2018, 22:45   #47
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Hiroshi, jest sprawa - zawołał obejmując go ramieniem za szyją.
Gdy odciągnął go od Akiry powiedział:
- Pamiętam o naszej umowie i dziś zaczynamy. Słyszałeś co mówiłem o niespodziance? Niedługo idziemy na basen, tu na parterze. Pewnie nie masz kąpielówek, ale... nikt nie ma. - Hajime wyszczerzył zęby - Kapujesz? Większość będzie chciała wymięknąć. Maiko... - wskazał dziewczynę, z którą przyszedł. Właśnie sunęła kręcąc biodrami w kierunku barku gorąca niczym lawa w czerwono-pomarańczowym kombinezonie. Sakaki miał wrażenie, że suwak miała rozpięty bardziej niż przed godziną. - … ty i ja musimy dać dobry przykład. A tak przy okazji, chyba podobasz się Makiko. To moja dobra przyjaciółka, więc jeśli chcesz coś z nią kombinować to… nie daj plamy. Na dłuższą metę i tak nic z tego nie będzie, bo leci na kasę, ale dziś baw się dobrze. Dziś jesteś na fali, dziś jesteś zwycięzcą. Dziś zapomnij o szarej rzeczywistości. - Potargał włosy Hiroshiemu odsuwając się. - Podążaj za białym króliczkiem, jak w Matrixie stary. Jak nie zgubisz tropu to dowiesz się gdzie króliczek ma norkę. Ale wiesz... wstęp tylko w odzieży ochronnej. Masz?
 
Mike jest offline