Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2018, 11:39   #35
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
1. No to byłoby to wykonalne. Chociaż jak padnie 6 na raz, to już będzie podejrzane. Trzeba by jeszcze nad tym pomyśleć.

2. Myślałem, żeby w czasie misji już. Ochroniarze pracując będą na bieżąco ze sobą się komunikować. Można zrobić podsłuch zwłaszcza dla fal krótkich, żeby wybadać, na której częstotliwości to robią i później ją zagłuszyć. Jakieś takie standardowe krótkofalówki nie powinny być super duper zabezpieczone, ale w końcu mogą korzystać z technologii obcych, to nie wiem

3. No to samochód odpada. Będzie trzeba w inny sposób zająć się tym ochroniarzem w razie czego.

4. Tak, też wykonalne.

5. Myślałem właśnie rozebranie datapadu i wmontowanie czegoś do środka. No oczywiście bez wiedzy Collinsa. Jak się nie będzie dało, to trudno, najwyżej ograniczy się do samego software'u.
W sumie nadajnik też można spróbować jakoś zamontować i zainstalować w urządzeniu, tak by wtapiał się w transmisję datapadu. Jednak tu z kolei znowu w samym oprogramowaniu zajdą zmiany, więc na jedno wychodzi.

Hm, no to skoro nie da rady tyle osób, to pojedzie na pewno Ruben i George. Pierwszy, bo spec od hardware'u i potrafi prowadzić, a drugi jest dobry w sabotowaniu i działaniu w stresie oraz pod przykrywką. Yoshiaki zostanie na pewno w bazie i w sumie stamtąd może prowadzić operacje hakowania, jeśli już da się jej dostęp zdalny.
Myślę jeszcze nad Lawem, czy zyskam coś, także go wysyłając.
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline