Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2007, 16:59   #80
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
"Dobra, czas to sprawdzić..." Wychodzę z klubu nie czekając na Emile. "Od czego by tu zacząć... wiem." Rozglądam się za jakąś taxi. Żółte pojazdy o tej porze dnia przemieszczały się po ulicy przy klubach niezwykle często. Jedna z nich na mój znak zatrzymała się. Wsiadam do środka. W samochodzie panuje przyjemny zapach sosnowego odświeżacza powietrza. By nie przedłużać postoju podałem adres. - Norrington Ave 34/58. - Kierowca ruszył. Zawsze podziwiałem ludzi, którzy tak dobrze znają miasto. Tak wielkie metropolie są niezwykłym wyzwaniem dla zawodowych kierowców. Niezliczone uliczki i aleje tworzą niezwykle rozbudowaną sieć oplatającą całe miasto. "Ciekawe czy też dobrze idę za wskazówką.. co mnie czeka jutro? .... oby jakieś rozsądne miejsce.... Hawaje, Ibiza, Wyspy Kanaryjskie... taaak tam by można wpaść w to całe błędne koło hehehe."
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"
sante jest offline