Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2018, 22:49   #9
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
- Sean, jeszcze jedna sprawa. A nawet dwie. - Daubney wstrzymał złodzieja. - Po pierwsze, jeszcze raz ci dziękuję. Po drugie - wyciągnął coś z kieszeni. - Weź to proszę.
Na ręce miał małe lusterko, bardzo proste i pozbawione zwracających uwagę ozdób.
- To jedno z dwukierunkowych lusterek. Drugie mam ja. Wypowiadając swoje imiona, będziemy mogli się ze sobą szybko porozumieć bez konieczności rzucenia czarów. Tak na wszelki wypadek.
- Aha, okej - powiedział Sean sięgając po lusterko. Czując, że powinien powiedzieć coś jeszcze, dodał: - Eee… dziękuję?
- Nie ma za co. - Poklepał go po ramieniu. - Popytaj o chorobie ludzi, którym ufasz. Nie wiem, od czego możesz zacząć, ale jeśli usłyszysz o czymś niecodziennym w podziemiu... daj mi znać.
- Ludzi, którym ufam? No, to będzie dość krótka lista - mruknął pod nosem.
- Ufam, że coś wymyślisz - Uśmiechnął się. - Do zobaczenia.
 
Fyrskar jest offline