Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2018, 01:16   #705
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Gustaw wydawał rozkazy. Czół się w swoim żywiole. Podkomendni przyjmowali polecenia bez gadania tak jak powinno być. Nawet Galeb kiwał głową na znak, że rozumie.
Gdy wychodził pojawił się Diuk i zrobiło się po chwili zamieszanie.
- Karl. Nie mam czasu na zabawy w kotka i myszkę. Wyciągaj co masz za pazuchą. Te dokumenty są niezbędne a co do winy to porozmawiamy później. To że broniłeś dzielnie murów jedynie działa na Twoją korzyść, ale to co teraz uczyniłeś może zniweczyć wszystko.- Gustaw kręcił głową i wskazał stół gdzie wszystko miał powyciągać Karl. Sierżant nie zamierzał się cackać z nim i gdyby się stawiał gromkim głosem wydał by rozkaż i liczył na wsparcie kręcących się żołnierzy i khazada.
- Zorganizujcie grupę, która ruszy za mury i ściągnie rannych i cenny ekwipunek. Poślijcie też kogoś by doprowadzić mi tu szybko wrogich dowódców pochwyconych. Muszę ich przesłuchać i to co mają przynieść mi niezwłocznie.- Dodał do posłańca.

- Burmistrzu. Wybaczy mi Pan to zajście. Oddział, którym dowodzę w znacznej części jest rekrutowany z różnych typków jakich Wissenland jeszcze posiadał. Zajmę się wymierzeniem kary a teraz proszę o niezwłoczne wypełnienie mojej prośby. Nie chcę mieć najemników Brocka na karku.- Zwrócił się do czerwieniącego się włodarza Meissen.

Gdy Burmistrz zniknął Gustaw westchnął.
- Nie wiem co z Tobą zrobić. Na pewno degradacja Ciebie czeka. Wierzę w Ciebie, że to co zrobiłeś to efekt starych nawyków. Jeśli chcesz zmazać tą hańbę jako żołnierz mam dla Ciebie misję. Chcę wiedzieć co odchodząca armia ma w planach. Chce byś zorganizował zdobycie informacji. Pod murami leży wielu i po eksplozji wielu się nie da rozpoznać. Możecie obwiązać się szmatą czy bandażem i udać się do obozu wroga, lub kogoś mądrego posłać by udawał poparzenie czy coś od wybuchu. Jeśli się spiszesz tylko na degradacji się skończy i postaram się udobruchać miastowych.- Oznajmił Karlowi.
 
Hakon jest offline