Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2018, 21:26   #29
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Dellare ze spokojem słuchał całego przemówienia. Co miał mówić? Zdecydowanie, zawsze, preferował mieć pełen ogląd sytuacji nim wyrazi swoje zdanie. Choć siedzenie na tyłku zawsze go bolało i nie, nie były to hemoroidy, bo zawsze wolał działać, ale... działanie bez danych zgubiło nie jednego kapitana. Życie to była wielka sieć powiązań. Biznesowych, politycznych i kulturowych przeplatana ambicjami i potrzebami poszczególnych grup. Pierwsze czego się nauczył na Ferenginarze to było zrozumienie tej pajęczyny, ale lat potrzebował, by zacząć nią żyć. Jakby tego nie zrobił, to nadal by siedział jako oficer wachtowy.

- Zrozumiane. Nawet nie wie Pan jak bardzo pragnę wyruszyć w teren. Jednak dostałem wiadomość z pionu śledczego Wywiadu Gwiezdnej Floty. Zostanie wszczęte śledztwo w wiadomej sprawie. Niestety tego nie przeskoczę, ale mogę podjąć kroki by to przyśpieszyć.

Misja miała pierwszeństwo. Podobnie pierwszeństwo miało bezpieczeństwo jego załogi i statku. Trudny dylemat, ale ciężar zdjęto z jego ramion. Jeśli to był sabotaż...

- Będę z Panem szczery, Komandorze. Mam zgniłe przeczucie, że ten incydent mógł być sprawą osób trzecich wśród mojej załogi, a to znaczy, że ciężko określić kto ewentualnie mógł być w to zamieszany i jaka ilość załogantów brała w tym czynny, bądź bierny udział. Czy mogę liczyć na Pana pomoc? Trzeba będzie przesłuchać grupę ryzyka, a chciałbym uniknąć sytuacji "wewnętrznych powikłań". Logicznym wyjściem z sytuacji byłaby obecność niezawisłych i neutralnych dodatkowych śledczych i członków ochrony. Jak Pan myśli Komandorze?
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline