Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2018, 14:46   #411
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Your lie in April

Kousei 14 letni geniusz pianista który był w dzieciństwie bity przez śmiertelnie chorą matkę żeby lepiej grał porzucił muzykę przez traumę ale do jego życia wkracza skrzypaczka nowa dziewczyna jego najlepszego kumpla która pomaga mu powrócić do życia i pokonać traumę.

Naprawdę cudne anime dostępne od niedawna na polskim netflixie spłakałem się jak bóbr po części dlatego że moja mama niedawno zmarła na raka więc tematyka poruszana w tym anime była dla mnie dość osobista. Mimo że anime to porusza bardzo ciężką kwestie takie jak syndrom stresu pourazowego czy śmierć bliskich osób robią to z wielkim taktem. Nie brak też dużej ilości zabawnych oraz wruszających scen.

Ładnie grają choć w mangach to jakoś lepiej mogą wizualnie zaprezentować ja tam nie słyszę różnicy w różnych wykonaniach a postaci ojej ale zmienił rytm jakie to lekkie itp dają temu wyraz wizualnie. Interesująco też pokazano życie muzyków omawiając stresy i trudności powiązane z tą pracą pokazując ją przy okazji jako coś w rodzaju powołania.

Gorąco polecam to anime postaci są naprawdę uroczo rysowane grafika 3D używana zwykle podczas koncertów wychodzi trochę kaprawo ale jest jej mało a to kłócie w oczy ładnie pokazuję odrelnienie myśli bohaterów podczas koncertów więc pasuję.

Za to kadry stylizowane na obrazy olejne są po prostu PIĘKNE.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 06-07-2018 o 15:29.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem