Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2018, 17:15   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Z zasady nie obejrze tego filmu dałem mu dislika a Netflix wrzucił anime chyba w ramach przeprosin które obejrzałem ponownie . Widziałem też parę recenzji i analiz z zaufanych źródeł a nie chcę dawać Netflixowi wyświetleń żeby nie robili kolejnej części :P

Tak sobie myślę że film dałoby się bardzo łatwo naprawić paroma zmianami w postprodukcji:

- Umieścić akcje w uniwersum DN już po wydarzeniach z mangi /anime / filmów. Ryuk kanonicznie ma dwa notatniki (rozdział bonusowy na rocznice mangi lub specjal anime) więc po prostu po jakimś czasie znów się znudził i poleciał tym razem do Ameryki.

- Pozmieniać wszystkim imiona wtedy nie mam problemu z tym że amerykański Light nie jest aseksualnym geniuszem. Niech czarny L będzie X em kolejnym wychowankiem sioreocińca Watariego bo Nate nie ma czasu męczyć się z kolejnym Kirą wydaje mu się to nudne więc wysłali Xa. Może sobie nawet usiąść na krześlę bo słyszał że L tak robił :P

- Ryuk dopisał fałszywe zasady do notatnika tą o paleniu kartek / skreślaniu imion i jeszcze o tym że nie można przestać zabijać bo samemu się zginie bo przypomniał sobie jeden z podstępów Lighta Yagami i uznał że to będzie zabawne

Film wciąż byłby kiepski ale nie byłoby takiego hejtu fanowskiego i pozbyto by się paru błędów logicznych.

Najbardziej mnie śmieszy że reżyser jest zły na fanów chociaż goroźenie facetowi śmiercią to przesada https://www.animenewsnetwork.com/int...ssment/.121253

PS.
Na tej samej zasadzie można by naprawić Fem Ghost Busters wykorzystując cameo aktorów z orginalnej serii żeby wyjaśnić że sprzedają prawa do marki kobietom, ta od nauki mogłaby być najlepszą studentką Egona. Główny zły mógłby być synem tego kontrolera bezpieczeństwa z pierwszej części który chcę się zemścić na wszystkich za to że zrujnowali psychikę i karierę jego ojca a co za tym idzie jego rodzinę.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem