Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2018, 11:53   #134
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Otwin momentalnie skojarzył fakty i postanowił podzielić się jednym z nich. Wstał, obrócił się w kierunku zombiaka i położył dłoń na rękojeści, aby być gotowym wrazie ataku. Potwór po kilku co nie atakował co dało chwilę na rozmowę.

- To jest Wasz świętej pamięci kolega rozumiem? Jeśli to czego dowiedziałem się we wsi to prawda, a wychodzi że tak, to niedługo będziemy mieli takich więcej.

- Oswald, we wsi dowiedziałem że temu oblakanemu, jak mu tam było: Witoldowi, ktoś dał jakieś ustrojstwo i kazał wlac do studni, wiem nawet do których. Myślę że tu dużo nie poradzimy, trzeba wracać i namyślic się co robić.

- A wy, skąd piliście? Studnie w środku czy bardziej na obrzeżach wsi? - zwrócił się do najemników
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline