Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2018, 13:00   #10
Jacques69
 
Jacques69's Avatar
 
Reputacja: 1 Jacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputację
Napisałem coś takiego
Cytat:
Czas gry, czas postowania - to zależy. Ja będę próbował jechać z tą kampanią tyle ile będę miał sił, to samo się tyczy graczy, jeśli mi ich zabraknie, nie będzie woli to skończymy. Co do wrzucania, nie będę niczego ustalał konkretnego, są wakacje, więc mogą ludzie nie mieć czasu. Ale! jeśli powiedzmy wszyscy piszą bardzo dynamicznie, się angażują, cały czas cisną do przodu z fabułą, a jakiś jeden gracz, będzie tylko sobie coś tam dopisywał raz na jakiś czas i spowalniał resztę to będę poganiał.
Powiedzmy, że oficjalnie tydzień, nie wiem jak to będzie wyglądać, bo nie prowadziłem wcześniej pbf, z tego co widziałem to chyba standardowa opcja.
 
Jacques69 jest offline