Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2018, 07:29   #53
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
Karl odetchnął z ulgą na widok Ja-sona. Może ktoś jeszcze porządny na tej zawszonej planecie jest.

- Cześć. Dobrze cie widzieć. Przejrzałem telefon Tamrena. Ustaliłem, że wsypał go jego bratanek przyciśnięty przez młodzieżówkę Piaskowych, dokładnie tak jak myślałem. Rodzina to zawsze najsłabsze ogniwo. Pociagnał solidny łyk kawy. Na telefon dostałem też wiadomość o kogoś kto podaje się za kupca. Podał date i termin wymiany. Masz zobacz. Karl podał telefon Ja-sonowi do poczytania.

- Chwile na ciebie czekałem, wiec, coś tam przemyślałem. Po pierwsze nie mamy pewności, że to kupiec. A nawet jeżeli to nie wiemy czy nie będzie chciał nas wydymać. Dobrze byłoby zaminować moduł co dałoby nam jakąś przewagę w trakcie wymiany, a do tego niestety potrzebuje choć trochę sprzętu. Dlatego proponuje przejechać się do kryjówki Tamrena i tam może uda nam się znaleźć jakiś sprzęt, a na dodatek może więcej informacji na temat kupca i modułu. Może uda się też na spokojnie sprawdzić co to za moduł. Z tą wiedza zawsze może uda się coś wynegocjować, tym bardziej, że nasz pośrednik już nie żyje.

- Masz jeszcze tą snajperkę od Tamrena czy podziała się w trakcie pościgu? Mogłaby się może znowu przydać? Na pewno trzeba coś wymyślić co mogłoby nam dać jakąkolwiek przewagę w trakcie wymiany.


- Trzeba pamiętać, że oprócz piaskowych modułu szukają również Mafia i słonie. Moglibyśmy rozpuścić wici, że towar przejęli piaskowi. Mogłoby to odwrócić od nas trochę uwagi i zmniejszyć ciśnienie. Co ty na to?
 
Raging jest offline