Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2018, 08:55   #8
Jacques69
 
Jacques69's Avatar
 
Reputacja: 1 Jacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał archiwumX Zobacz post
Mam parę spraw i pytań:
- Nie mam u siebie Windowsa, więc jestem zmuszony tworzyć KP na www.myth-weavers.com
-
Podczas tworzenia użytkownika mocy można korzystać z opcji z sekcji (...)PLAYER CHARACTER STARTING MORALITY VALUES(...) ze strony 49?
- W kroku kupna wyposażenia będą akceptowane zmodyfikowane sprzęty?
- W trakcie sesji jest przewidziana opcja wprowadzanie dodatków?
Może wybierać sobie przy tej moralności wszystkie dostępne opcje.
+10 exp // +2500 kredytów // +5 exp +1000 kredytów // +21 moralności, -21 moralności
Przy kreacji postaci możecie korzystać ze wszystkich dostępnych ras i klas postaci ze wszystkich podręczników i suplementów. Co do nowych mechanik to będę korzystał, jeśli będzie taka potrzeba graczy.


Tempo
Ustalmy więc, że zrobimy 5/2.


@Katai bez problemu pomogę, wystarczy, że napiszesz, najlepiej na discordzie, tylko się przedstaw jeśli masz inny nick (dla przypomnienia: xPain666#9340)


Cytat:
Napisał Egaru Zobacz post
Ilu graczy przewidujesz?
Chciałem minimalnie 4. Co do górnej granicy to nie wiem, na razie 7 osób się udzielało w temacie, powiedzmy, że do około 10, ale wtedy daję sobie 1 dzień więcej na odpisywanie.


Cytat:
Napisał Kaitlin Zobacz post
Jestem po lekturze Trylogii Bane'a i Darth Pagueious'a więc mam ochotę być uczennicą mistrza ciemnej strony.. zresztą nigdy nie czułam się dobrze jako dobra strona medalu.
Jak wymieniłem na początku tego posta, przy tworzeniu postaci, możesz dać sobie -21 moralności, co sprawi, że będziesz zaczynać po ciemnej stronie Mocy, co do bycia uczennicą jakiegoś potężnego ciemnego lorda, to cóż... może to być motywacją twojej postaci, ważnym elementem biografii, poszukiwanie mistrza, który by cię wyszkolił w lepszym korzystaniu z ciemnej strony mocy.
Powiedzmy, że poprzedniego ukatrupił Darth Vader, który bardzo nie lubi konkurencji Zupełne jak Darth Bane.
Taka moja sugestia, nie musisz z niej korzystać, ale wiedz, że jest taka możliwość.
 

Ostatnio edytowane przez Jacques69 : 11-07-2018 o 16:04.
Jacques69 jest offline