Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2007, 11:31   #17
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Proszę o wybaczenie modów za umieszczenie trzeciego posta pod rząd, ale chciałbym zamknąć rekrutację.

Pluton Szturmowy "Wierny" stawi się w pełnym składzie (wedle kolejności nadsyłania pamiętników):

Lhiannann - starszy strzelec "Olga"
Mira - strzelec "Basia"
Niles Elmwood - strzelec "Daniel"
Kutak - podporucznik harcmistrz "Wierny"
Arango - sierżant "Jonasz"
oraz last but not least:
Angrod - kapral "Chmura",

który dowiedział się o rekrutacji wczoraj przed północą i szybko stworzył mocny, porywający pamiętnik "Chmury". Cześć mu i chwała, a na pewno me podziękowania .

Co do reszty. Mam pytanie: Jaki jest sens zgłaszać się komuś do rekrutacji, a potem ani niewywiązanie się z deklaracji, ani informacja o tym, że się z sesji rezygnuje? Proszę wybaczyć, ale mam o to żal.

Informacje dotyczÄ…ce samej gry pojawiÄ… siÄ™ jeszcze dziÅ› w wÄ…tku komentujÄ…cym sesjÄ™. PoczÄ…tek sesji w czwartek. Do tego czasu grajÄ…cy majÄ… czas na zmiany w postaci, modyfikacje etc. ProszÄ™ tylko o poinformowanie mnie o zmianach. W wÄ…tku komentujÄ…cym umieszczÄ™ informacje dotyczÄ…ce:
1. Relacji i sytuacji w oddziale.
2. Pozostałych członków oddziału, którymi będą dysponować "Wierny" i jego zastępca "Jonasz".
3. Posiadanego uzbrojenia, możliwości, etc.
4. I... no właśnie, co jeszcze musicie wiedzieć? Proszę o pytania.

Pozdrawiam i serdecznie dziękuję graczom za wspaniałe pamiętniki.

Ps. Osoby, które muszą uzupełnić pamiętniki proszę o wysłanie reszty w ciągu dnia lub dwóch. Na pewno przed rozpoczęciem sesji.
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu



Ostatnio edytowane przez kitsune : 09-07-2007 o 11:33.
kitsune jest offline