Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2007, 12:31   #135
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Aydenn


Elf skłonił sie lekko kapłance. Co prawda za światowca sie nie uważał, ale Lanfest miał sporo racji, przypuszczając, że zetknął sie już z kultem Oczekującej.
- Jestem Aydenn. A moje potrzeby? No cóż... -
Podobnie jak wcześniej bardowi, tak teraz kapłance wyłożył całą sytuacje, tylko tym razem uzupełnił swoją opowieść o informacje od Lanfesta.
- I tak to w skrócie wygląda... -
Najemnik zakończył swój monologi i zamyślił się na chwile. W końcu trochę do czynienia z magikami miał. Po chwili wypowiedział na głos pytania, które sam sobie zadawał, tym razem kierując je do kapłanki.
- Znasz kogoś, kto pasuje do tego opisu, a kto mógłby być w mieście? Teoretycznie można by założyć, że to robota kogoś z oblegającej miasto hordy. Jednak nie wydaje mi się, aby oni dysponowali tak uzdolnionymi magikami. Potrzeba mi znaleźć miejsce gdzie ten stwór zabrał naszego towarzysza. Lub znaleźć jego twórce. Masz możliwości wykrycia magi nekromantycznej? Coś takiego było by bardzo pomocne. Od czegoś musze zacząć a czas mam tylko do rana. Lenfest mówi, że to stworzenie nie stanowi wyzwania w walce. Jednak jego Pan lub inne stworzone przez niego istoty z pewnością już tak. Przydałoby się coś, co jest przeciw nim skuteczne. -
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline