Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2007, 12:40   #295
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Thomas spojrzał na Marcela a z jego twarzy znikła cała złości i gniew, zastąpiona przez smutek i żal. Wziąwszy głęboki wdech przytrzymał przez chwilę powietrze w płucach i po krótkiej chwili dopiero wypuścił je jednocześnie upuszczając Renaulda który niczym szmaciana lalka spadł na podłogę u jego stóp.

- Jeżeli zabiłeś Lupina musimy stąd uciekać, czym prędzej.

Patrzył na Brujaha i kobietę którą przyprowadził miał pewności iż Wilkołak nie żyję, lecz nie był wstanie wypowiedzieć tego na głos.

- W pobliżu jest tu całe stado jego krewniaków. Będą chcieli pomsty.

Gangrel przeniósł wzrok na Jane i tym samym tonem, w którym jedynym uczuciem była bezsilności i rezygnacja stwierdził krótko.

- Szykujcie powóz. Jeśli życie wam miłe.

Nie zważając na reakcję sługi zwrócił się do jego pani.

- Tylko w Domu diabła będziemy bezpieczni...

Zamilkł na chwilę jakby dopiero zdając sobie sprawę z słów, jakie wymówił a przez jego twarz przemknął uśmiech, który z radością nie miał nic wspólnego.

- Śpieszcie się. Ja idę po swe szczenięta.

Ruszył szybkim krokiem w stronę wyjścia z karczmy nie zwracając zbyt wielkiej uwagi na otaczających go tak Śmiertelnych jak i Kainitów.

”Będą znali mój zapach, będą na mnie polować, będą polować na moje dzieci... „
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho

Ostatnio edytowane przez Bortasz : 09-07-2007 o 12:43.
Bortasz jest offline