Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2018, 18:13   #58
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
Karl po tym jak wyszedł od młodego cały czas myślał i myślał. W pewnej chwili zawrócił do budynku.


- Ja-son poczekaj chwile, za 5 minut wracam i możemy jechać.

Wjechał rozwalająca się windą na gorę i wszedł do mieszkania.

- Hej młody tu masz list do mojego znajomego mechanika Bena Sawinskiego zwanego Grubym Benem. Jeżeli chcesz żyć i nie skończyć jak wujek albo jako przestępca to podjedź do niego jak najszybciej. Nauczysz się zawodu i może rozpoczniesz nowe życie. Powodzenie. Mam nadzieje, że ci się uda.


***

Kiedy dojechali do osady.

- Ja-son mamy kilka spraw do załatwienia i omówienia. Ja sprawdzę co to za moduł i go zaminuje. Postaram się też wymyślić co mogłoby nam dać jakaś przewagę. Masz tu jakąś chemię domową, jakąś elektronikę, zdalnie sterowane auta, cokolwiek co mogłoby się przydać? Ty natomiast dobrze jakbyś rozeznał teren i rozpuścił wici na terenie Marsjańskiego Syndykatu, żę moduł mają Piaskowi. Może to odciągnie choć część uwagi od nas. Masz jeszcze tą snajperka, czy przepadła w warsztacie?


Rączka w międzyczasie zaczął badać moduł WI. Delikatnie po kolei zaczął odkręcać śruby mocujące obudowę. Złącze techniczne z którego łatwiej będzie sprawdzić co zawiera moduł na pewno było ukryte, tak by nie łatwo było się do niego dostać. Kiedy zdemontował obudowę zainstalował jeden ze znalezionych ładunków. Miał on zapewnić przewagę negocjacyjną w trakcie wymiany towaru z kupcem i zapewnić im choć trochę bezpieczeństwa podczas wymiany.

-Bingo ładunek zainstalowany. Teraz jeszcze sprawdzę co zawiera moduł i zabieram się za majstrowanie niespodziewanek. Mam nadzieje, że starczy mi tu czasu i, że będą tu jakieś materiały które się przydadzą?


....
 
Raging jest offline