Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2018, 21:38   #208
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
- Eee...Berdych, Gabrysia on ma jakąś magiczną osłonę - ostrzegł dyskretnie Eldred, który był wyraźnie zaniepokojony pełnym spokoju, zachowaniem nieznajomego.

- Szlachetny panie zapewne zaszła jakaś straszna pomyłka - zaczął swoje łgarstwa pół-czarodziej. - Nie wiem co się dzieje ale od kilku godzin, ja i moi kompanii staliśmy się śmiertelnym celem dla jakichś dziwnych ludzi. Być może to z powodu skarbu, który udało nam się zdobyć w starożytnym lochu, ale jakoś nikt nie pyta o złoto. Hmm... chyba że chodzi o te konie co je znaleźliśmy błąkające się w lesie? Ale któż by robił awanturę o wierzchowce, nie próbując nawet zapytać o co chodzi. Naprawdę nie wiem co dzieje się w tym mieście. Powiedz chociaż kto cię nasłał żebyśmy mogli wszystko owemu człekowi wyjaśnić.

Łgarz +1, Cwaniak +1



 
Komtur jest offline