Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2018, 19:04   #149
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
- No toć mówiłem, jakiś mężczyzna kazał temu pomyleńcowi ze wsi wlać jakiegoś cholerstwa do studni, tych przy lesie, nie w głębi wsi. Sprawdziłem te studnie trochę bardziej waniały, ale w sumie to dzikie studnie no i wiadomo, ze jak sie czegoś spodziewa to łatwiej mu to potwierdzić. Ludzi ostrzegłem, że niby smród to truchło się rozłazi i żeby i oni nie pochorowali to żeby z innych studni korzystali. popilnowałem trochę, ludzi poodganiałem, ale wiadomo jak to proste chłopy. I nie żebym kogo obrażał, ale jeszcze nie tak dawno temu jakby mnie kto powiedział że czary mary w studni są to bym się w łeb kazał mu popukać, a że truchło zgniło i goraczki, w sensie połączenia gorączki i sraczki można dostać to bym się od razu rozmyślił, tym bardziej że są inne studnie ... tak jak by kto pytał dlaczego tak powiedziałem.

Otwin kucnął przy kapłance, lecz odwrócił na moment głowę do Oswalda, aby dać mu coś do zrozumienia.

- Też uważam że trzeba najpierw to zbadać, ja się na tym nie znam, ale mimo wszystko pozwolicie że zostanę przy Panience w razie jakby jegomość miał jeszcze wstać. Bić chciałem po gnatach, obalić, ale gnat duży, ciężki i troszku nie trafiłem, ale po tem co mówią ci ludzie to i nawet teraz może wstać.

Otwin chwycił miecz za rękojeść, a drugą ręką za płaz i lekko przyłożył do szyi ożywieńca. Nie chciał prowokować kapłanki kierowaniem ostrza w kierunku krtani.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest teraz online