Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2018, 09:35   #624
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Tura 44
  • Czas na posty: do 30.07
  • Czas w postach: bieżący.
  • Plan ogólny: powrót do Phandalin przez Thundertree, dokładne zbadania ruin wsi
Stan drużyny:
  • Przeborka [NPC] - wyjechała z miasta
  • Zen [NPC] - gdzieś tam sobie w mieście pląsa, ale was znajdzie i zabierze Wampira. Chcecie tą dwukółkę?
  • Turmalina [NPC] - pełnia zdrowia
  • Shavri - martwy, w świątyni chwilowo
  • Kiry na razie nie ma w polu widzenia. To był tresowany jastrząb a nie zwierzęcy towarzysz, więc nie czuje śmierci pana.
Nie wiem czy planujecie jeszcze jakieś dialogi i akcje, więc zawiesiłam post o poranku. Pytanie:
  • ile Trzewikowi zajmie wykonanie zwojów i czy jedzie z nimi do Thunder, czy czeka na jakąś większą karawanę do SM
  • czy Marduk załatwia jeszcze coś w mieście/Przymierzu, czy jedzie z nimi od razu do Th.
  • co ze sprawą Jorisa i zamawiania drewna/Slidarem
  • co ze sprawą fantów dla Omara - brakuje wam diademu, zwój ma Marduk, tak?
W poście założyłam, że Joris streszcza Mardukowi nocne wydarzenia. Jeśli coś więcej chcecie dialogować to dajcie znać.
 
Sayane jest offline