Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2018, 17:23   #64
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
Karl spojrzał na przewrócony na ziemi ścigacz, a później na moduł.

-Ja-son podczepię jebany towar linką pod motor, a ty zaciągnij to ścierwo do fabryki. Sam będziesz szybszy. Schowaj to gdzieś. A później bierz tą swoją snajperkę i zajmij jakąś wyjebiście dobrą pozycję.


Karl rzucił się i na szybko zaczął przymocowywać linkę do bagażnika ścigacza i do modułu. Prowizorka, no cóż, na tym się znał i zawsze mu to dobrze wychodziło. Łączenie na pewno wytrzyma, gorzej z modułem. Choć na oko wyglądał na dobrze zabezpieczony.


-Ja spróbuje pomóc tej lasencji, zestrzelenie tego cholerstwa może być naszym jedynym rozwiązaniem.

Rączka odpalił z komputera bojowego drona latającego. Teraz przeklął w duchu i żałował, że nie umieścił w nim dwóch lądunków wybuchowych tak jak zamierzał na samym początku. Może przydałyby się bardziej niż w module. Dron wzniósł się w powietrze gwałtownie nabierając wysokości. Karl wiedział, że bezpośredni atak nie ma szans powodzenia ze względu na pancerz, ale może jak uda mu się podlecieć dronem blisko śliników tej barki to uda mu się choć trochę ją uszkodzić. Bezpośrednie trafienie może przebić osłony silników, a jak nie to może choć odwróci uwagę załogi barki od blond komandoski. Może to dać jej możliwość strzału z wyrzutni i zlikwidowanie celu.


Miał nadzieje, że plan się uda, nie chciał wyrywać wyrzutni z palców martwej Tari. Zginęło i tak wystarczając osób za ten moduł, a pewnie jeszcze wielu przypłaci go życiem.
 
Raging jest offline