Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2018, 10:16   #85
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Chata była pusta, ale wyglądało na to, że jej poprzedni mieszkańcy nie padli ofiarą wielich pająków.

- Wyszli stąd co najmniej dwa tygodnie temu - powiedział Rathan, zaglądając w różne kąty i oceniając poziom kurzu. - Nie wiem, czy z własnej woli, ale mieli dosyć czasu, by się wyprowadzić. Nie sądzę, by ettercap był zainteresowany garnkami czy patelniami.

- WyglÄ…da z tego
- dodał, gdy Kharrick znalazł świstek papieru - że dostali jakieś ostrzeżenie. Ale nie znam niczego, co się zaczyna na Cher. Lub Chen albo Chem, bo ogień mógł zjeść kawałek litery. Fort Trevalay? Też mi to nic nie mówi.

- Nie wiem, czy to jest idealne miejsce na pobyt paru dziesiątków osób
- powiedział, rozglądając się dokoła - na dodatek z tym dachem pajęczyn nad głową, ale na parę dni jakoś tu przebiedują. Co sądzisz?
 
Kerm jest offline