Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2007, 10:43   #83
Judeau
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 1 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
John Whiterook

Ta tajemniczość męczyła Johna. Był Indianinem i rozumiał mistycyzm, ale był też prostym facetem i wolałby usłyszeć wszystko wprost, bez owijania w bawełnę. No cóż.
Z drugiej strony, czy ta wiedza naprawdę była mu aż tak potrzebna? Nie zwykł pchać się tam gdzie go nie chcą.
Zostały tylko dwa ważne pytania. I niech go każdy przodek od dziadka włącznie w dupę kopnie, jak pozwoli kotu gdziekolwiek pójść, nim usłyszy wszystko co ów wie. John oparł się na łokciach i popatrzył zatroskanym i uważnym wzrokiem na futrzaka.
- No dobrze, przyjacielu, nie będę cię już zamęczał pytaniami, odpowiedz mi tylko na dwa, jeśli potrafisz... Po co oni mnie w tą podróż wysłali? I jak mam myśleć o „Wnętrzu”? Może mógłbyś podać jego przykład? ... uh... i jakby o tym pomyśleć, to nic złego nie stanie się, jeśli przez jakiś czas nie będę do niego dążył?
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline