Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2018, 15:12   #158
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
- To ja poleze do leśnika, jeśli tez się odmienił to sam sobie poradzę, a nawet jeśli to przez płytę się nie przeżre. No i lepiej się mi bedzie już temu pomyleńcowi od studni nie pokazywać, jak do niego pojdziesz - zwrócił sie do Oswalda - to udawaj że wszystko wiesz, on myśli że jego szef zmienia forme, ale pytaj o inne rzeczy niż ci wcześniej mówiłem, może coś więcej powie. Tylko tak sobie myślę, może na początku nie na siłę, żeby się nam chłopina nie zamknął w sobie.


Do kapłanki:


- No i co z tym leśnikiem? Sprawdzić jak się czuje a jak się odmienił to spalić na miejscu? Tylko co jak będzie jeszcze dychał? Znieść do wsi - słabo, dobić - nie bardzo. Co panienka poradzi to ja wykonam.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline