Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2018, 18:08   #156
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację

Słuchając tego elfiego pierdolenia i odwracania kota ogonem wyczerpywała cierpliwość krasnoluda.Jego mina ze zdania na zdanie wydobywające się z Karlowej gardzieli zmieniała się na coraz bardziej marsową
- Kwieciście godosz ale albo jesteś naiwny albo po prostu jesteś idiotą. Jak tego nie ujmiesz pięknie to dalej chcesz chronić artefakt Chaosu do tego chcesz się nim posługiwać albo twoi mocodawcy. O mojej rasie wypierdku siem nie wypowiadaj bo jok wychowywane som krasnoludy wiedzom tylko one. Nie pleć mi o honorze bo byś go nie rozpoznał choćby wyskoczył z krzoków i kopnął ciem w dupę. - odparł chłodno

Szepnął ciszej do pozostałych korzystając na tym że Karl był w odległości
- Badźcie gotowi i wasza broń dystansowa jakby chcioł wskoczyć do rzeki z plecakiem bomdź go wrzucić w nurt.Ta księga musi być zniszczona, spróbujcie mu ją odebrać gdy będę się z nim potykał. - odrzekł cicho

Zacisnął dłoń na młocie i poprawił tarczę i ruszył miarowym krokiem w stronę Karla.
- Bogowie nas rozsomdzom... - zazgrzytał swoim głosem

Krocząc wymamrotał w khazalidzie - Grimnirze... prowadź mój młot
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 31-07-2018 o 14:32.
PanDwarf jest offline