Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2007, 15:46   #4
Extremal
 
Extremal's Avatar
 
Reputacja: 1 Extremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemu
"-Arrizen, usiądź przy CKM'ie obok kierowcy i weź ze sobą tego gołowąsa!"-Rzekł do mnie sierżant Rostov.
"-Tak jest!"- Zasalutowałem, pełen werwy chcąc się wykazać że nie jestem jakimś tam szeregowcem, lecz w moich żyłach płynie iście żołnierska krew. Chwilę później mój zad już zasiadł w niezbyt wygodnym stanowisku ogniowym obok kierowcy, który to był w pełni skupiony widać było iż inkwizytor wywierał niemały wpływ na żołnierzy, widziałem te krzywe spojrzenia i szepty na temat jego osoby, jednak osobiście uważam że tylko ludzie o najtwardszych charakterach i najtęższych umysłach są w stanie ogarniać myśl i wypełniać wolę samego Imperatora... ale czegoż się można spodziewać po hołocie, nie są w stanie pojąć że dzięki determinacji i dyscyplinie tyle rasa ludzka osiągnęła.
Chimery jak chimery ciasne ciemne i skuteczne w swojej prostocie, po raz pierwszy jestem działonowym w konwoju. A żeby było mało nasz odział jest ostatni w kolumnie, co za tym idzie jest bardzo narażony na ewentualną pułapkę, jeśli Ci na górze przeoczą nawet najdrobniejszy, szczegół zdradzający
przeciwników to już jesteśmy zgubieni. A jak to mawiał ś/p pamięci ojciec na polu bitwy palec na spuście musi być szybszy od oka...
 
__________________
Jednogłośną decyzją prof. biskupa Fiodora Aleksandrowicza Jelcyna, dyrektora Instytutu Badań Nad Czarami i Magią w Sankt Petersburgu nie stwierdzono w naszych sesjach błędów logicznych.
"Dwóch pancernych i Kotecek"

Ostatnio edytowane przez Extremal : 11-07-2007 o 11:22.
Extremal jest offline