Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2018, 23:31   #171
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post
jutro zmiatam na Mazury, będę w pon.

Przychylam się do zdania, że z tempem trzeba coś zrobić.
ja widzę 2 możliwości albo robimy coś z tempem albo bierzemy to na klatę i czynimy ustalenia, że po każdym odpisie nie zaglądamy na doca częściej niż raz w tygodniu bo mamy świadomość, że wcześniej odpowiedzi MGnie będzie.

Aktualna sytuacja jest dla mnie frustrująca, bo czuję się jak Kubuś Puchatek tj. mi częściej zaglądam na doca tym bardziej odpisu tam nie ma. Adr napisz mi wprost, że tempo gry to jest max 1 odpis MG na tydzień, wtedy przyjemniej nie będę codziennie bez sensu sprawdzać doca i marudzić bez sensu bo będę wiedziała na czym stoję.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 06-08-2018 o 09:35.
Wisienki jest offline