Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2018, 08:10   #377
Feniu
 
Reputacja: 1 Feniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputację
Ulli nie spodziewał się tak ciepłego przyjęcia przez rodzinę. - Ciebie też dobrze widzieć, wyglądasz lepiej niż wyjeżdzałem - zwrócił się do Wiktora. - To miło, że ugościsz nas w swej karczmie, ja tym Panom zawdzięczam życie, a że mieliśmy trochę problemów to potrzebny będzie transport do Wördern - powiedział przyciszonym głosem nazwę miejscowości.
***

- Miła jak zawsze - uśmiechnął się do Olge i pocałował ją w policzek. - Hans znów cię zostawił? - zapytał wiedząc, że trafi w czuły punkt siostry. - Mąż Olge jest bednażem i często włóczy się po świecie, zupełnie jak ja - powiedział beztrosko Ulli.

- Cóż dobrego upichciłaś? - zapytał wprost siostrę, która na codzień pracowałą w kuchni, zapytał ponieważ jego żołądek domagał się dobrego jedzenia. - Eliza jeszcze was odwiedza? - zapytał Ritty swojej młodszej siostry. To na jej widok cieszył się najbardziej.
 
Feniu jest offline