Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2018, 16:02   #48
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Nie no, to prawda to co mówisz, ale Fyrskara nie było pewnie na forum od wczoraj (na tyle długo, aby mógł to sprawdzić i odpisać nam), więc pewnie poszła niezamierzona dezinformacja wynikająca z błędnego odczytania zasad. Cieszę się, że ją sprostowałeś.

Czy mógłbyś napisać nam w wolnej chwili o krasnoludach? Parę osób na tym forum (włącznie ze mną) ma słabość do tej rasy i chcielibyśmy wiedzieć, co z nią uczyniono. Mocno się różnią względem pierwszej edycji? No zdradź coś!

Edit:
Nie narzekam na brak dodatków, tylko brak zapowiedzianych dodatków, ani zaplanowanej linii wydawniczej. Wiem jak to było z TORem. Rozkręcił się dopiero przy drugim wydaniu, więc miejmy nadzieję, że tutaj to się nie powtórzy. Narzekam na to, że czwarta edycja nie jest tak obszerna w swym Core Rulebooku jak to miało miejsce w poprzednich edycjach. No i obawiam się, że C7 zachowają swoje żółwie tempo. :<

Dla przykładu:
W ciągu jednego roku miałeś 12 wydanych podręczników do drugiej edycji. Oczywiście nie wymagam od nich podobnego, szalonego tempa, ale jeśli mam się przerzucić, to chciałbym wiedzieć co planują i kiedy, bo na razie mi się to zwyczajnie nie opłaca.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 07-08-2018 o 16:07.
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem