Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2018, 14:55   #1098
Kata
 
Kata's Avatar
 
Reputacja: 1 Kata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputację
Jak koń będzie mądry to przydepcze go kopytem do ziemi..


@Ranghar wolę jednak dostać obrazek bo opis "ma uszy i gadzie oczy" to można sobie wyobrażać na wiele sposobów ^^ Ja pierwsze słyszę o takim stworze!


@Aiko ja umiem leczyć, ale póki co nie ma to sensu bo gad wciąż go gryzie, a poza tym nie wiem czy jak duże to obrażenia dla konika. Dostaliśmy tylko opis cyferkowy ile dostał obrażeń, a nie wiemy ile ma hp. Poza tym jesteśmy w środku walki i niestety ale chyba w pierwszej kolejności leczyć powinno się ludzi. (Choć sprzeczne to z idealogią mojej postaci )

W zasadzie to z tym leczeniem to przesadziłam, znam jednorazowe zaklęcie leczenia ran więc nie oczekujcie cudów!

Widzę trzy sensowne opcje pozbycia się węża.
-Koń go unieruchomi przedyptując a wtedy ja go dźgnę rapierem (no bo konik chyba ma jakieś odruchy samozachowawcze i będzie próbował zwalczyć swojego oprawcę)
-Podczas gdy koń wierzgnął w powietrzu jakby katana świsnęła obok końskich kopyt to a nóż tam ogon węża się zawinie, bo on bezwładnie lata w powietrzu. Jest szansa że go przypadkiem przetniesz, a koń nie wykręci nogi w tym kierunku więc nie ma szans go zranić.
-Czarodziej zabije gada magią która nigdy nie pudłuje.


Wrzuciłam na doc link do nowego docka który jest tylko od postaci tła. Także tego ten tak, opis konika Laerune też tam mógłby być. Czy to klacz czy ogier, czy zadbany czy raczej nie. Mag mówiła że opis npc jest na mystii ale tam jest tylko klasa postaci i lvl
 
__________________
In the misty morning, on the edge of time
We've lost the rising sun

Ostatnio edytowane przez Kata : 12-08-2018 o 15:20.
Kata jest offline