Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2018, 12:14   #1106
Kata
 
Kata's Avatar
 
Reputacja: 1 Kata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mag Zobacz post
I po co więcej informacji innym graczom? I na co mnożyć w nieskończoność doci? Ja na pewno nie zamierzam rozpisywać się o swoich NPCach więcej jak w swoich postach.
Wprowadzasz do świata gry postać to jesteś za nią odpowiedzialna. Moja postać ją widzi, może przeprowadzać z nimi interakcję, jest w zasięgu, więc oczekuję podstawowych informacji które dają mi moje oczy. Nie karz mi przekopywać jakiś starych postów, jeśli już to podaj link. Doce nie mnożą się w nieskończoność bo macie tylko jeden. To byłoby nawet lepiej by część tego śmietnika z głównego doca przeszłaby na osobny i byłoby przejrzyściej. Czy lenistwo nie zna granic?

Odgrywam postać i w jej oczach nie ma czegoś takiego jak postać gracza i postać npc. Wszyscy jesteście równi.
 
__________________
In the misty morning, on the edge of time
We've lost the rising sun
Kata jest offline