Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2018, 15:13   #173
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
bije się w pierś. sesja klęknęła, ale głównie przez sezon urlopowy a ja byłem zawalony obowiązkami w pracy.Myślę, że mogę wrócić do jakiegoś przyzwoitego tempa gry w gdocu.

prośba jeśli dopisujecie coś w gdocu to proszę o zostawianie gwiazdki i koniecznie komentarza, który daje mi powiadomienie na gmail że jest odpis.

Ale do konkretów.

@Leon domknijmy już rozmowę z Emmą. O wypadku Blackwooda dowiadujesz się tyle ile jest w tych zacytowanych fragmentach sesji. kilka postów niżej. czyli że

Mamy popołudnie deklarowałaś takie działania

Cytat:
Popołudnie i wczesny wieczór to kręcenie sie wokół firmy B., braci B., lub motywu wypadku B (zaleznie od tego co wcześniej wyciągnie od Mii i w rezydencji)
6. Odpływ w miarę wczesnie, bo on 2 noce niedosypia. Poprzednia wgl nic, ta z śr. na czw. kima w redakcji raptem na krześle pare godzin.
musisz uszczegółowić na co się decydujesz
1.szukasz kontaktu z braćmi Blackwooda
2. jedziesz do firmy Blackwooda czy
3. bierzesz się za sprawę wypadku czyli spotkanie z którymś z detektywów. śledztwem zajmuje się detektyw R. O’Connor. A sprawę śmierci Morozowa dostał detektyw Frank Warren.

@Wisienki w twoim wątku jesteśmy sporo do przodu. ale zastanów się jakie działania Mili podejmuje dalej.
1.Pamiętaj niedługo jest pogrzeb i sprawą przygotowań zajmuje się pan White.
2. W sobotę wraca wujek Jo z Waszyngtonu, będzie chciał się z Mili spotkać.

@Alaron od dłuższego czasu w gdocu czeka na ciebie pani w salonie fryzjerskim.

@Abishai tu mamy spotkanie z dyrektorem więzienia, zacząłem zajrzyj do gdoca.

@Aiko Tu mamy już prawie posta, pozostaje poprawić scenę i można by to wrzucić do sesji.
 
Adr jest offline