Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2018, 16:54   #174
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jeśli bym powiedział, że potrzebuję bardzo dużo interakcji z MG, to bym nie powiedział nic. Potrzebuję mniej więcej tyle, ile było na początku. Ja miałem ogroooomne plany odnośnie najbliższych przesłuchań, spotkań, odwiedzin i rozmów.

Jeżeli jesteś na to gotów, to spojrzę na mój wątek, przypomnę sobie o co mi chodziło i co zamierzałem, a potem się włączę. W przeciwnym wypadku to ja nie bardzo jestem gotów do ponownego objęcia sterów postaci.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline